SaNaLıN TeK ŞeKLi ŞeKiL ORTaM

♥ Doğum Günü Mesajları 8cauba10

WwW.SeKiLOrTaM.FoRuM.St

Sitemize üye olarak hizmetlerimizden en iyi şekilde yararlanabilirsiniz.

Join the forum, it's quick and easy

♥ Doğum Günü Mesajları 8cauba10

WwW.SeKiLOrTaM.FoRuM.St

Sitemize üye olarak hizmetlerimizden en iyi şekilde yararlanabilirsiniz.

Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

HoŞGeLDiNiZ

♥ Doğum Günü Mesajları

dauntless
    dauntless
    Yönetici
    Yönetici

<b>Mesaj Sayısı</b> Mesaj Sayısı : 351
    <b>Rep Puanı</b> Rep Puanı : 986
    <b>Kayıt tarihi</b> Kayıt tarihi : 04/10/09
    <b>Yaş</b> Yaş : 31
    Lakap Lakap : ŞekilOrtam
    Uyarı Seviyesi : Uyarı Yok
    Ruh Hali : ♥ Doğum Günü Mesajları Neseli10
    <b>Aktiflik</b> Aktiflik :
    ♥ Doğum Günü Mesajları Left_bar_bleue50 / 10050 / 100♥ Doğum Günü Mesajları Right_bar_bleue

<b>Paylaşım</b> Paylaşım :
    ♥ Doğum Günü Mesajları Left_bar_bleue10 / 10010 / 100♥ Doğum Günü Mesajları Right_bar_bleue

Forum Bereketi
    Kişisel İlet/Not Defteri:

♥ Doğum Günü Mesajları Empty ♥ Doğum Günü Mesajları

Mesaj tarafından dauntless C.tesi Kas. 21, 2009 9:05 pm

♥️ Yokluğun yağmura yazı yazmak kadar zor, sensizlik ölüm kadar acı,sen nefes kadar önemli, canım kadar değerlisin, iyiki doğdun birtanem.

♥️ Bir yıl daha bitti, ama sakın üzülme zaman çabuk geçiyor diye... Unutma ki herkes aynı şeyi yaşıyor. Bu yılın sonunda geriye baktığında umarım "harika bir yıldı" dersin.. Dileğim bugün dilediğin tüm dileklerinin gerçek olması. Geleceğini oluşturacak her yeni gün, bir önceki günden daha güzel, isteklerine uygun ve seni mutlu edecek şekilde olsun! Belki yanında değilim ama bil ki kalbimin en derin yerinde bugünü seninle kutluyorum. Nice yaşlara...

♥️ Bugün belki de çok kişiden doğumgünü mesajı alacaksın, ancak şu an okuduğun içlerinde en farklısı çünkü tümüyle sevgiden ve dostluktan oluşmuş bir mesaj. Sesim güzel olmadığından sana bir doğumgünü şarkısı söyleyemiyorum. Bu yüzdendir ki böyle kısa bir mesaj çekiyorum. Hep olduğun gibi sevgi dolu ve neşeli kal. Nice mutlu yaşlara...

♥️ Dikkat! Bu mesaj sevgi, neşe ve iyi dilekler içermektedir. Bir dakika için yaşamın ve seni düşünen birinin olduğunun sevincini hisset ve mutlu ol! Şimdi bu mutluluğuna sımsıkı sarıl ve ümidini koskoca bir yıl boyunca hiç yitirme! Aşkta, parada, sağlıkta her zaman kazanmanı dilerim. Sensiz bir hayatta kime gerçekten "dostum" diyebilirdim bilmiyorum. İyi ki dogdun. Nice mulu yaslara...

♥️ Arkadaşlar yıldızlar gibidir, onları her zaman göremezsin ama senin için her zaman varolduklarını ve seni düşündüklerini bilirsin. Bugün beni göremesen de bil ki yanındayım... Senin gibi dosta sahip olduğum için kendimi çok şanslı hissediyorum. Hayatın tüm kötülüklerinin senden uzak olmasını dilerim. İyi ki varsın ve iyi ki dostumsun! Hep birlikte nice senelere... Doğumgünün kutlu olsun!

♥️ Bir yıl daha bitti, ama sakın üzülme zaman çabuk geçiyor diye... Unutma ki herkes aynı şeyi yaşıyor. Bu yılın sonunda geriye baktığında umarım "harika bir yıldı" dersin.. Tüm dileklerinin gerçekleşmesi dileğimle.. Nice yıllara...

♥️ Biraz şans, biraz sevgi ve sabır, birer parça zaman, başarı ve memnuniyeti de eklersek malzemelere, hepsini karıştırıp senin için uzun ve dileklerinin gerçekleştiği bir "hayat pastası" yapabiliriz sanırım... Nice yaşlara!

♥️ Dilerim yeni yaşında mutlulukların en güzelini yaşar, başarı merdivenlerini rahatlıkla tırmanırsın ve dilerim yüzün hep güler, neşeni hiç yitirmezsin. Sevgi dolu kalman ve mutlu olman dileğiyle... Doğumgünün kutlu olsun!

♥️ Sakın üzülme hayatın hızına, en güzel yıllar çabuk geçenlerdir... Geleceğini oluşturacak her yeni günün bir önceki günden daha güzel, isteklerine uygun ve seni mutlu edecek şekilde olmasını dilerim. Yüzünde her zaman bir gülümseme olsun çünkü sana çok yakışıyor. Daha nice mutlu yıllara...

Forum Saati Salı Mart 19, 2024 4:04 pm